Využite ešte lepšie svoj potenciál.

Tréning pre všetkých POKROČILÝCH.

Cieľ tréningu:

Otvorenie ozajstného potenciálu a tvorba reality na vyššej úrovni.

Na ceste sebapoznania prechádzame určitými fázami. Najprv možno čítame rôznu literatúru, navštevujeme prednášky, neskôr rôzne kurzy. V prípade, že "naďabíme" na kurzy s témou: "Kvantová tvorba reality", najprv sa nám dosť výrazne rozjasní a otvoria sa nám mnohé možnosti. Lektori nám vysvetlia že to, čo bolo obsahom knihy a následne filmu "Secret", nie celkom funguje. Je v nich veľa nedovysvetlených vecí. Každopádne, autor robil, ako najlepšie vedel.

Aj sami postupne zisťujete, že nie všetko, čo človek chce, sa dá týmto spôsobom pretlačiť. "Pretlačiť" je to správne slovo. Nie každý z nás môže mať v garáži zaparkované ferrari. Stane sa len to, čo je v súlade s nami.

Pojem "Tvorca svojho života, alebo svojej reality", je chápaný rôzne.

Pokiaľ ste na začiatku Vašej cesty uvažovali o sebe ako o tvorcovi reality z pozície Vášho nižšieho ja, čiže EGA, a tvorili ste realitu len na základe využívania mentálnej energie podporenej pocitom, vedzte, že je tu aj iný pohľad nato, ako je možné žiť. Mám na mysli úplne inú kvalitu života, vďaka ktorej príde k otvoreniu ozajstného potenciálu a k tvorbe reality na vyššej úrovni.

Ponúkam Vám možnosť stať sa naozajstným TVORCOM ŽIVOTA, a to z Vašej pravej podstaty, z pozície VYŠŠIEHO JA, z pozície VEDOMIA. Je to tvorba v POKORE a nie len tvorba reality na svoj obraz za každú cenu a lipnutie na svojej predstave o šťastí. Veľa ľudí je pripravených posunúť sa týmto smerom. Ak k nim patríte aj Vy, uvidíme sa.

Na tréningu sa budeme venovať najprv prvému variantu a vysvetlíme si jeho zákutia a slabiny tejto tvorby. Následne sa budete môcť rozhodnúť, či chcete prepnúť do módu ozajstného TVORCU. Nakoľko je téma obsiahla, urobím v prípade záujmu aj ďalší tréning Tajomstvá pokojnej mysle II., kde sa jej budeme podrobne venovať  a precvičovať si mnoho cvičení. 

Všetko má svoju postupnosť. Tak, ako v bežnom školstve. Nedá sa ísť zo základnej školy hneď na vysokú školu.

Prečítajte si o tréningu viac:

Pre všetkých, ktorí absolvovali rôzne kurzy a semináre, v ktorých sa naučili prácu s energiou, prácu v kvantovom poli, a pochopili, že sú "tvorcami svojho života" a vďaka tomu všetky poznatky už DLHODOBO využívajú na šťastnú a zdravú tvorbu svojej reality, som pripravila tréning pod názvom: Tajomstvá pokojnej mysle I.

Možno ste si všimli, že napriek tomu, že si vkladáte rôzne zámery do svojho kvantového poľa, nie vždy sa realizujú. Realizuje sa to, čo je v súlade s Vašim vnútrom. Ak máte v sebe rôzne blokády, realizácia zámeru sa nekoná. V prípade Vášho záujmu, Vás naučím pomocnú techniku, ako si Vaše bloky poodstraňovať. To, či ich máte, zistíte podľa toho, či sa Vám napriek Vašej snahe opakujú určité situácie a neviete si s nimi rady. Takisto, keď si neviete celkom rady s niektorými Vašimi emóciami (možno hnevom, smútkom a strachmi).

Obrazne vysvetlené:

Ide o to, že keď raz máte  v hrudníku kosoštvorec, zbytočne tam vkladáte kruh. Je potrebné vybrať kosoštvorec a potom vložiť kruh (zámer). Pod kosoštvorcom rozumiem rôzne traumy a spomienky, ktoré spúšťajú Vaše stále rovnaké reakcie.

Kvantová fyzika je fyzikou možností. Nejde však len o príčiny a následky. Prvotne je možné, očistiť svoju myseľ od zbytočného balastu, odstrániť príčiny Vašich súčasných reakcií a následky budú iné = Vaše nasledujúce reakcie iné. Je to jednoduché.

Techniku, ktorú Vás rada naučím, využívam už viac ako rok a pol KAŽDODENNE pri práci s mojimi klientami v rámci koučingových stretnutí. Je to účinná technika na odstraňovanie rôznych nánosov, programov a celého energetického balastu, ktorý nám nedovoľuje, pohnúť sa vpred. Je možné vďaka nej vykoreniť zo seba rôzne druhy strachov a tiež zdravotných problémov. Učím ju okrem iného aj v rámci môjho 6- dielneho polročného programu Škola šťastného života (na 5. a 6. tréningu).

V prípade, že ste v minulosti absolvovali u ktoréhokoľvek môjho kolegu (sme kolegovia, nie konkurenti :-) ) na Slovensku, alebo v Čechách, akýkoľvek seminár na tému Kvantová tvorba reality a chcete vedieť viac, je možno prihlásiť sa na tréning Tajomstvá pokojnej mysle I.

Impulzom, prečo som sa rozhodla urobiť takýto druh tréningu, bola pre mňa skutočnosť, že ma navštevujú aj klienti, ktorí spomínané kurzy, semináre a iné druhy terapií už navštívili a niekedy im chýba do tej skladačky PUZZLE možno jeden alebo viac dielikov. Tým však nechcem naznačiť, že moji kolegovia robia semináre zle, alebo nedostatočne. Každý človek je však iný a niektorí z nás potrebujú možno už len málo nato, aby to, čo sa tu všetci spoločne učíme, fungovalo ešte lepšie.

Ak ste neabsolvovali žiaden takýto seminár a neviete ešte pracovať s energiou, prosím, na tento tréning sa neprihlasujte. Tento tréning je pre pokročilých. Pre všetkých, ktorí sú na začiatku sebapoznania mám v ponuke iné tréningy v rámci Školy šťastného života, kde dostanete všetky základné a aj ďalšie informácie, ako tvoriť svoj šťastný a zdravý život a naučíte sa prácu v kvantovom poli. Informácie o tomto programe nájdete tiež na mojej webovej stránke.

Tí, ktorí máte záujem o tréning Tajomstvá pokojnej mysle I. , prosím, nacíťte si to sami, či to oslovilo Vaše vnútro a chcete vedieť viac. V prípade, že áno, tak sa vidíme. Počet miest je obmedzený na 4 osoby. Pôjde o veľmi intenzívnu prácu. Všetky moje tréningy robím pre malý počet ľudí, nakoľko je väčšia možnosť interakcie a tým pádom aj veľkého posunu každého jednotlivca.

Ako zistíte, či ste pokročilým v kvantovej tvorbe?

1/ ste svedkom toho, že využívate svoju myseľ v súlade s Vašim vnútrom

2/ viete využívať energiu na svoje uzdravovanie zranení a chorôb

3/ viete si otvoriť srdcovú čakru, rýchlo zharmonizovať energiu a dostať sa do stavu pokoja

4/ je pre Vás prirodzený aspoň čiastočný život v prítomnom okamihu

Ako prebieha tréning

TAJOMSTVÁ KVANTOVEJ TVORBY I.

  • tréning prebieha jeden deň v čase od 9h - 13,30h.

TERMÍN: 

sobota 13.03.2021

ONLINE

cenu nájdete úplne dole na konci stránky v cenníku

 

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412.

Volajte IBA v pracovné dni od 9h - 10h, pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a svojmu súkromnému životu. Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa a ja vám rada odpoviem. Máte možnosť zistiť, či je tento program vhodný práve pre vás. 

Názory klientov na moje

rôzne služby.

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za tot poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo, a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Ja som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.
Vierka O. z Triedy B
Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono :) Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!
Ľudmila z TRIEDY A
Ani presne neviem, kde mam zacat. :) Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMIR mi ju poslal. A k tomu este aj bonus: ucast v Skole stastneho zivota. Okrem toho, ze som spoznala jednu neuveritelne skvelu osobku, plnu lasky, vzdy usmiatu, ktora vnasa do duse svetlo, uvedomila som si vela veci, ktore sa mi v zivote diali a deju a pricinu, pre ktoru sa deju. Navyse som dostala moznost ovplyvnit to, co sa mi deje a zmenit postoj k tomu, co sa uz udialo. Co si clovek moze viac priat, ked vie zmenit tmu na svetlo? Zacala som sa citit. Pocity, ktore som si zacala na sebe vsimat, mi ukazuju smer, ktorym mam ist a dokazem si vysvetlit, preco dane pocity mam. Zaroven mam viac energie. Ale ako sa hovori:"Bez prace nie su kolace.", tak tu to plati dvojnasobne. Bez prace na sebe to nejde. A cim castejsie clovek na sebe pracuje, tym rychlejsie sa dostavia vysledky. A tie stoja za to! A opat ako bonus k tomu sa vam chce na sebe pracovat stale viac. Zucastnila som sa osobneho koucingu, pobytu v pyramide, meditacie, skoly. Vsetko vrelo odporucam! Vsetko mi prinieslo a prinasa do zivota pozitivne dianie a do duse vacsi pokoj. A hlavne vacsiu lasku k sebe samej. DAKUJEM JANI !!!
Zuzana Felgrová Súkeníková z TRIEDY A :-)

 

 


Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK

Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.    

Počet miest je obmedzený. Na tréningu sa zúčastnia maximálne 4 osoby.

Pracujem len s malými skupinami ľudí, nakoľko tréningy sú veľmi intenzívne a môžete sa oveľa viac pýtať nato, čo sa potrebujete dozvedieť. Vďaka tomu sa Vám podarí uskutočniť zmeny vo Vašom živote.

Na tréningoch máme pohodičku, príjemnú atmosféru aj kopec zábavy. Teším sa na Vás.

Cena za osobu pri platbe do 12.3.2021
88€
1 platba 88€

Chcete sa niečo opýtať?

Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk

alebo

mi zavolajte na č. 0903266412.

Volajte IBA v pracovné dni od 9h - 10h, pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a svojmu súkromnému životu. Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

http://terapialaskou.sk/