TERAPIE

*Terapie   *Konzultácie  *Poradenstvo
osobne aj online

Trápite sa a zdá sa vám, že byť šťastným človekom je takmer nemožné?

Máte v sebe presvedčenia a obmedzenia typu: "Nemôžem", "Nedá sa", "Neviem"?

Chcete sa začať zo života konečne radovať, mať pocit bezpečia, naplnenia a hojnosti?

Túžite vniesť do svojho života ticho, pokoj a harmóniu?

ČO sa udeje už po našom prvom stretnutí?

* Odblokujete si rôzne programy, bloky, presvedčenia, vzorce a nastane okamžitá zmena vo vašej energii.

* Vďaka takejto práci prebieha rýchla harmonizácia vašej energie a vy sa cítite pokojnejšie a ľahšie.


Veď ako ináč by ste sa mohli cítiť po terapii, keď zložíte zo seba váš batoh starostí?

Objednajte sa na individuálnu terapiu a zažite zmenu:

Čo vás čaká na individuálnych terapiách?

 • pochopíte, ako fungujete,
  spoznáte sami seba a vďaka pochopeniu bude pre vás jednoduché odstrániť programy a mentálne vzorce, ktoré vám bránili v posune vpred.
 • zbavíte sa strachov, panických a úzkostných stavov,
  zistíte, odkiaľ pochádzajú a ako s nimi naložiť, vyjasní sa vám, objavíte a uchopíte si svoju vnútornú silu
 • porozumiete vaším vzťahom,
  čo je veľmi dôležité, nakoľko sa vďaka ním učíme o sebe samých. To, že našim vzťahom nerozumieme spôsobuje, že sa cítime zle. Práve toto je vo veľa prípadoch príčinou našich chorôb.
 • nazriete naspäť do svojho detstva,
  s ktorým súvisí absolútne všetko, čo žijete teraz. Naše detstvo má na nás ohromný vplyv. Netreba sa priveľa hrabať v minulosti. Stačí ju pochopiť, poďakovať a prepustiť.
 • nájdete v sebe to, čo v súčasnosti spúšťa vaše reakcie
  na vaše okolie, členov rodiny, spolupracovníkov a kamarátov a ja vám pomôžem odstrániť to .
 • prevezmete zodpovednosť za svoj život
  a prestanete veriť na náhody. Zistíte, čo je príčinou toho, ako žijete.
 • odhalíte a uvedomíte si,
  čo spôsobuje vaše napätie.
 • budete mať dobrý pocit zo seba samých,
  zadefinujete si vaše ciele a začnete ich dosahovať s ľahkosťou a sebaistotou. Budete sa ľahšie rozhodovať.
 • pretavíte do praxe
  poznatky z kníh osobného rozvoja a dozviete sa dôležité "maličkosti", ktoré sa v knihách nedočítate.
 • začnete sa uzdravovať,
  budete mať viac energie, a znova sa u vás objaví aj radosť zo života.
Stretnutia s Jankou Vnukovou boli pre mňa doslova oslobodzujúce. Jej prístup a spôsob vyrovnávania sa s blokmi z minulosti, mi v krátkom čase doslova zmenil život. Ani neviem ako, ale urobil som rozhodnutia, ktoré som odkladal roky a takisto som začal vnímať veci okolo seba tak, že ma mnohé prestali vyrušovať. Keď sa ma na prvom stretnutí Janka spýtala, prečo som prišiel, tak som jej povedal, že hľadám pokoj v duši. Dnes mám pocit, že mi k tomuto poznaniu, vnímaniu a prežívaniu bola veľmi nápomocná. Som jej za to vďačný.
Ľuboš S.
Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono 🙂 Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!
Ľudmila z triedy A

Partnerské terapie sú pre všetkých, ktorí:

 • sú ochotní pracovať na svojom partnerskom vzťahu ako pár, nakoľko v ich záujme je mať láskyplný a harmonický vzťah
 • chcú zlepšiť komunikáciu vo vzťahu
 • chcú skončiť s "hrou na lásku", to znamená s hrou na "Toma a Jerryho", s hrou na vinu a trest
 • chcú mať radosť so spoločne strávených chvíľ
 • chcú sa cítiť rovnako príjemne keď sú spolu, ako aj keď sú každý osamote
 • chcú mať jasno v tom, ako vychovávať v láske svoje deti a chcú ťahať pri ich výchove za rovnaký koniec
 • chcú si vedieť zadefinovať úlohy vo vzťahu a rozdeliť si ich tak, aby boli spokojní a každý v súlade sám so sebou
 • sa chcú pohnúť vpred a ľahšie sa rozhodovať každý za seba a zároveň ako pár
 • chcú mať dostatok energie, elánu a radosti v živote

Osobné terapie robím od 1.6.2020 už len na Podkylave (16km od Piešťan). 

V prípade, že ste z väčšej diaľky, je možné absolvovať telefonickú terapiu alebo ONLINE terapiu cez aplikáciu ZOOM, Whats upp alebo Google Meet z pohodlia vášho domova.

Všetky druhy terapií sú rovnako účinné. 

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.

Pravidlá pri objednávaní termínov:

 1. Termín je potrebné si dohodnúť telefonicky na čísle: +421 903266412.
 2. Následne je potrebné sa objednať cez túto webovú stránku. Po stlačení tlačítka "OBJEDNAŤ" budete presmerovaní na objednávkový formulár, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Na základe objednávky vám bude doručená faktúra so 7 dňovou splatnosťou.

V prípade skoršieho termínu je faktúra splatná 24 hodín pred termínom telefonickej terapie. Ak faktúra v tomto čase nebude uhradená, vaša objednávka bude stornovaná a termín rezervujeme pre iného záujemcu.

CENNÍK

INDIVIDUÁLNA  OSOBNÁ TERAPIA/KONZULTÁCIA

Trvanie: 1 h
50 €
Trvanie: 1,5 h
70 €
Trvanie: 2 h
95 €

TERAPIA/KONZULTÁCIA telefonická alebo ONLINE: 

 

*volám ja vám, nakoľko mám neobmedzené volania

*ONLINE terapiu je možné absolvovať cez Messenger alebo cez aplikáciu Google Meet, alebo ZOOM a tým pádom budeme mať aj vizuálny kontakt. K online terapii Vám pošlem mailom link, na ktorý kliknete a následne stlačíte tlačítko "Pripojiť sa". Je to veľmi jednoduché.

Trvanie: 30 min
20€
Trvanie: 1 h
45€
Trvanie: 1,5h
65€

PARTNERSKÁ TERAPIA

Trvanie: 1 h
65€
Trvanie: 1,5 h
95€
Trvanie: 2 h
135 €
Ani presne neviem, kde mám začať. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMÍR mi ju poslal. A k tomu ešte aj bonus: účasť v ŠKOLE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA. Okrem toho, že som spoznala jednu neuveriteľne skvelú osôbku plnú lásky, vždy usmiatu, ktorá vnáša do duše svetlo, uvedomila som si veľa vecí, ktoré sa mi v živote diali a dejú a príčinu, pre ktorú sa dejú. Navyše som dostala možnosť ovplyvniť to, ČO sa mi deje a zmeniť postoj k tomu, ČO sa už udialo. ČO si človek môže viac priať, keď vie zmeniť tmu na svetlo? Začala som sa cítiť. Pocity, ktoré som si začala na sebe všímať, mi ukazujú smer, ktorým mám ísť a dokážem si vysvetliť, prečo dané pocity mám. Zároveň mám viac energie. Ale ako sa hovorí: "Bez práce nie sú koláče.", tak tu to platí dvojnásobne. Bez práce na sebe to nejde. A čím častejšie človek na sebe pracuje, tým rýchlejšie sa dostavia výsledky. A tie stoja za to! A opäť ako bonus k tomu sa vám chce na sebe pracovať stále viac. Zúčastnila som sa osobného koučingu, pobytu v pyramíde, meditácie, školy. Všetko vrelo odporúčam! Všetko mi prinieslo a prináša do života pozitívne dianie a do duše väčší pokoj. A hlavne väčšiu lásku k sebe samej. ĎAKUJEM JANI !!!
Zuzana Felgrová Súkeníková z Triedy A
,,U Janky som absolvovala seminár Kvantová zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, pochopiť mi prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Kvantová zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk."
Lucia G.