Deň HLBOKEJ transformácie

Staňte sa šťastným človekom a vaše deti vás budú nasledovať.

Ak chcete byť naozaj šťastní, otvorte brány vášho vnímania.

Prestaňte šťastie hľadať, začnite si ho uvedomovať. 

TERMÍN ONLINE TRÉNINGU: 
» nedeľa - 28.februára 2021 (09:00 - 14:30) 

Obmedzená kapacita pre 4 ľudí na 1 termín.

Ten najsilnejší vzťah, ktorý má každý z nás, je náš vzťah s mamou. Je to to, čo nás v našom živote ovplyvní najviac. Vďaka nemu dostávame základy pre náš život a to už počas nášho prenatálneho obdobia. Ak ste mamou, alebo sa ňou chystáte ešte len stať, poďte vytvoriť so svojimi deťmi vzťahy plné lásky, porozumenia, vzájomnej úcty, nehy, rešpektu a obojstrannej vďaky.

Staňte sa lepším rodičom a vytvorte harmóniu vo vašej rodine:

 • Pochopte svoje detstvo
  Odhaľte najhlbšie zranenia, traumy, nefunkčné vzorce a programy, ktoré ste si vďaka výchove natiahli od svojich rodičov. Nestačí si uvedomiť, že takými rodičmi VY nechcete byť, že nechcete opakovať chyby svojich rodičov, ale je potrebné zamerať sa na nové a lepšie vzorce, ktoré odovzdáte svojim deťom, a ktoré sú zároveň v súlade s vami.
 • Pochopte svoj partnerský vzťah
  Uvedomte si súvislosti, ako súčasné partnerstvo napodobňuje, priam kopíruje, vzťah vašich rodičov. Na tréningu si spoločne rozoberieme prípadné podobnosti, aby ste ich vedeli včas odhaliť a mohli postaviť celý model nanovo, presne podľa vašich predstáv.
 • Staňte sa dobrým rodičom
  Na základe vašich predošlých uvedomení si spoločne zadefinujeme vaše predstavy o šťastnom rodičovste. Naučíme sa vytvárať harmonické vzťahy s partnerom aj deťmi. Svojím prenastavením je možné docieliť harmonizáciu vzťahov v celej rodine, vrátane vzťahov so svojimi vlastnými rodičmi.
 • Harmonizácia vzťahov s rodičmi
  Starí rodičia majú veľký vplyv na svoje vnúčatá, preto je potrebné zharmonizovať vaše vzťahy so svojimi rodičmi. Nastaviť si pravidlá výchovy a komunikáciu, aby ste sa vyhli zbytočným konfliktom. Harmónia v celej rodine bude doslova prekvitať, a z vašich detí vyrastú šťastní ľudia.

Pozrime sa bližšie na tréning

ŠŤASTNÁ MAMA = ŠŤASTNÉ DIEŤA

 

OBSAH TRÉNINGU

Základom ku trvalej zmene je praktické aplikovanie poznatkov z tréningu do praxe. Je jedno, či už deti máte, alebo sa na rodičovstvo iba pripravujete.

AKO TO FUNGUJE?

 • zistíte, ako sa cítiť bezpečne, silnejšie a pripravené na rodičovstvo
 • prídete nato, ako prijímať nového člena rodiny jemne, láskyplne a vedome
 • pochopíte súvislosti z vášho života a vedome si začnete tvoriť nový lepší príbeh svojho života, v ktorom bude miesto aj pre radostné detstvo vašich detí
 • pochopíte, na akých mentálnych vzorcoch a programoch fungujete, a vďaka pochopeniu bude pre vás jednoduché ich odstraňovať. Prestanete ich odovzdávať svojim deťom. Práve naopak, všetci sa začnete uzdravovať.
 • zistíte, odkiaľ pochádzajú vaše strachy, ako s nimi naložiť, vyjasní sa vám a vďaka tomu sa spustí transformácia na hlbokej úrovni
 • objavíte a uchopíte svoju vnútornú silu, ktorú budete môcť použiť na novú podstatne krajšiu tvorbu reality
 • naučíte sa, ako vybudovať silné a trvácne spojenie s partnerom
 • naučíte sa prijať a mať sa rady také, aké ste
 • objavíte, čo môžete urobiť, aby ste sa cítili naozaj dobre, plné energie, naozaj živé a zároveň uvoľnené vo vašom tele
 • naučíte sa cvičenia, ktoré vám pomôžu stíšiť myseľ
 • naučíte sa základné čistiace a harmonizačné techniky

AKÉ VÝSLEDKY OČAKÁVAŤ?

V prípade, že budete po dobu aspoň 14 dní vykonávať odporúčané cvičenia z tréningu, môžete očakávať nasledovné výsledky:

 • Budete spokojnou mamou
  Spojíte sa s vlastnou energiou, a vďaka tomu budete inštinktívne vedieť, čo máte robiť a ako s deťmi komunikovať. Materstvo nie je veda ani mágia, je to niečo absolútne prirodzené pre každú ženu, ktorá je v harmónii sama so sebou.
 • Vytvoríte ozajsné teplo domova
  Pochopíte, ako dať lásku sebe samej. Vďaka tomu ju budete vedieť úplne prirodzene dávať svojmu okoliu. Vašim deťom sa rozžiaria znova očká, budú sa cítiť vo vašej prítomnosti oveľa bezpečnejšie. Vaše deti sa upokoja hneď, ako sa upokojíte vy.
 • Viac energie
  Budete mať oveľa viac energie, odstráni sa vaša únava, nebudete sa viac cítiť bezmocné a slabé. Zlepší sa váš spánok.
 • Tvorba reality v súlade s vami
  Vďaka vášmu novému nastaveniu, pozitívnemu cíteniu a mysleniu sa vám začne meniť život k lepšiemu. Navýšite si totiž svoju energiu. Prídu nové pozitívne udalosti, ľudia aj príležitosti. Budete mať viac radosti zo seba samej, doprajete si čas pre seba. Zistíte, že mátestále viac a viac dôvodov na radosť a zlepší sa celková kvalita vášho života. Všetko toto budú vnímať aj vaše deti. Ukažete im, že život nie je trápenie ale skúsenosť. My si vyberáme, ako ju prežijeme.
 • Vnútorný pokoj
  Už počas tréningu sa naučíte, ako sa vrátiť do stavu pokoja. Tento pocit si udržíte vďaka cvičeniam, ktoré sa na tréningu naučíte.
 • Ozajstný nadhľad
  Vďaka správnym informáciám získate na život iný pohľad. Je to nadhľad, ktorý vám zmení absolútne všetko. Veci, ktoré vás trápili budú minulosťou. Stanete sa zdravým optimistom (nie falošným a sileným). Aj nepríjemné situácie dokážete riešiť s pokojom v duši a vierou vo svoje schopnosti.
 • Uchopíte si svoju ženskosť
  Pochopíte silu ženy a uchopíte si svoju ženskosť, využijete celý jej potenciál. Ak máte dcéru, je nevyhnutné byť pre ňu príkladom a ukázať jej, že je bezzpečné byť ženou. Ak máte syna, je dôležité, aby ste mu ukázali zdravý typ ženy, silnej, zároveň láskavej a plnej nehy. Podľa toho si bude aj on vyberať partnerku do svojho života. Ak ukážete svojmu synovi svoju zdravú, prirodzenú ženskú energiu, bude si môcť on uchopiť svoju mužskú energiu, a to aj v prípade, keď ste rozvedená, alebo žijete bez partnera.

Naučíte sa vytvoriť pevné základy a pocit bezpečia pre svoje deti.

Spravte si krátky test, či je pre vás tréning vhodný.

Odpovedzte SÚHLASÍM/NESÚHLASÍM na nasledujúce výroky:

 • máte pocit, že vás niečo blokuje a niečo z detstva nemáte spracované
 • váš vzťah s partnerom by mohol byť kvalitnejší
 • nemáte jasno v tom, čo chcete a tápate, prežívate zo dňa na deň
 • neviete sa pohnúť z miesta, pretože máte strach zo zmeny
 • chcete sa zbaviť depresie, negatívnych myšlienok a žiť šťastnejšie
 • trápi vás nefunkčný vzťah s rodičmi
 • túžite po pokojnej duši, dobrom spánku a radosti zo života
 • veríte, že si zaslúžite viac než v súčasnosti od života dostávate
 • chcete dať svojím deťom to, čo ste vy nemali

Ak ste aspoň na dva výroky odpovedali SÚHLASÍM, rezervujte si vstupenku na tréning, vďaka ktorému sa vám podarí zmeniť si život od k lepšiemu. Vyskúšajte to! Stojí to naozaj zato.

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

Názory klientov na moju prácu.

Milá Janka, som veľmi rada,že som Vás spoznala. Chcem sa Vám poďakovať za odbornosť a láskavosť ,aj keď od semináru ubehol necelý týždeň s istotou môžem povedať: “ Môj život sa mení, lebo ja sa mením“ Mením svoje postoje. Naučila som sa prekonávať svoje obmedzenia. Vďaka cvičeniam som pochopila ako stíšiť svoju myseľ, otvoriť si srdce a vedome tvoriť svoj život. Ďakujem!
Maria Duranikova
Ahojte všetci ! Nedá mi , aby som nenapísala pár riadkov k tomutu semináru , ktorý som absolvovala minulý víkend . Jednou vetou , jedným slovom : „Úžasné “ Vo veľmi úzkom kruhu účastníkov , bolo to veľmi príjemné , osobné , priestor na rozhovory , diskusie , emócie , slzy i smiech . Lektorka Janka = veľmi príjemná , múdra a zrelá žena , citlivá , chápava a silná osobnosť . Atmosféra rodinná , s kávičkou , keksíkmi , s vyloženými nohami a domácou limonádou . Čo mi to dalo ? Veľa ! Kvantový skok …. doslova Ďakujem Janka !
Miriam Kudla
Ako „absolventka“ Jankinho seminara sa chcem podakovat za perfektne ozrejmenie „problematiky“ a fungovania zivota a vrele odporucit vsetkym ostatnym, ktori tusia, ze TU nie sme len tak a zaroven bazia za stastnejsim zivotom a poznanim.
Simona Karczubova
,,U Janky som absolvovala seminár Kvantová zmena života, meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, pochopiť mi prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Kvantová zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk."
Lucia G.

CENNÍK

BASIC
98 €
Vstupenka na tréning

Obmedzená kapacita pre 4 ľudí na 1 termín.

Chcete sa niečo opýtať?

Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk

alebo

mi zavolajte na č. 0903266412.

Volajte IBA v pracovné dni od 9h - 10h, pretože počas ostatných hodín sa venujem klientom a svojmu súkromnému životu. Ďalším riešením je, že napíšete SMS a ja  Vás budem kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

http://terapialaskou.sk/