SLUŽBY

Vyberte si z mojej ponuky služieb ...

V tomto krátkom videu sa dozviete všetko o mojich službách, aj o tom akým spôsobom pracujem s klientami. Vo videu uvádzam, že všetky ostatné videá sa nachádzajú na YouTube. Odvtedy, čo som nahrala toto krátke video,  sa veci zmenili a presunula som z YouTube všetky videá na moju stránku. Nájdete ich tu: https://terapialaskou.sk/videa/

TERAPIA 

Výsledkom osobnej terapie (koučingu, konzultácie, poradenstva) bude, že sa budete cítiť sebaistejší a  spokojnejší. Je to spôsob, ako pochopiť súvislosti vo Vašom živote.  V prípade, že ste nespokojný s akoukoľvek sférou Vášho života, máte možnosť to zmeniť. Ponúkam Vám podrobnú analýzu Vášho pracovného a súkromného života. Upozorním Vás nato, s čím by ste mali prestať a zároveň Vám ukážem možnosti, s ktorými by ste mali začať. Ak máte pocit, že ste unavený, a že Vám dlhodobo chýba energia, tak ste na tejto webovej stránke správne. Naučím Vás pracovať s Vašou energiou tak, aby ste o ňu neprichádzali, ale si ju dopĺňali.  Ak budete k práci na sebe samom pristupovať poctivo, podarí sa nám rozpustiť blokády vo Vašom tele, budete spokojnejší, šťastnejší a zmiznú aj choroby. Zbavíte sa strachov, budete sebaistejší, budete cítiť svoju vnútornú silu a upracete si v živote tak, aby to vyhovovalo Vám.

MEDITÁCIE

Naučte sa preto krok za krokom relaxačné a meditačné cvičenia tak, aby ste sa vedeli kedykoľvek dostať do pohody a zotrvať v nej čo najdlhšie.

PYRAMÍDA

Na základe výsledkov rôznych výskumov a pokusov s pôsobením pyramíd vieme, že ich energia veľmi kladne ovplyvňuje naše zdravie. Pobyt v pyramíde lieči mnohé civilizačné choroby.

Okrem iného, pyramída harmonizuje a zväčšuje množstvo energie v ľudskom organizme, pomáha získať vitálnu silu, zvyšuje schopnosť koncentrácie, aktivuje tvorivé myslenie.