KTO SOM

Som lektorka, koučka a terapeutka. 

V tomto krátkom videu sa dozviete všetko o mojich službách, aj o tom akým spôsobom pracujem s klientami. Vo videu uvádzam, že všetky ostatné videá sa nachádzajú na YouTube. Odvtedy, čo som nahrala toto krátke video,  sa veci zmenili a presunula som z YouTube všetky videá na moju stránku. Nájdete ich tu: https://terapialaskou.sk/videa/

Moje meno je Jana Vnuková, som lektorka, koučka a terapeutka. Pomáham ľuďom zvládnuť problémy v súkromnej  a pracovnej oblasti. Môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či tréningoch tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

Vždy som bola človekom, ktorý hľadal a ďalej hľadá vysvetlenie toho, čo sa mu v živote deje. Boli časy, keď som nebola spokojná so svojím životom a chcela som to zmeniť. Na vysokej škole som študovala sociálnu psychológiu, sociológiu, filozofiu, psychológiu športu, telovýchovné lekárstvo, fyziológiu človeka atď. Čítala som množstvo kníh, rôznu motivačnú literatúru, knihy o liečení a zdravom životnom štýle. Absolvovala som množstvo seminárov, rôznych kurzov a taktiež výcvik koučov. Najväčším učiteľom mi bol ale sám život.

Prečo by ste si mali vybrať mňa za svojho kouča, lektora, či terapeuta?

Mám veľa skúseností s prácou s ľuďmi, preto im viem pomôcť v súkromnej aj pracovnej oblasti. Viedla som ako manažér a leader viaceré tímy, stavala som nové tímy a pracovala s veľkým počtom ľudí. Dnes som ako kouč, lektorka a trénerka presne tam, kde chcem byť. V živote sa toho deje veľa, rôzne zmeny, ktoré vôbec nečakáme. Tak to bolo aj so mnou. Zažila som mnoho zmien a veľa životných situácií a získala som z nich osobné poznatky. Rástla som práve vďaka týmto skúsenostiam ako kouč aj ako človek, a preto Vám viem poskytnúť radu, možno iný pohľad na Vaše situácie a doviesť Vás k skutočnému nadhľadu a posunu vo Vašom živote.

Ako kouč v pracovnej oblasti mám všetko, čo je rozhodujúce a potrebné pre koučovanie a trénovanie manažérov aj zamestnancov. Mnohé rady sú okamžite realizovateľné a vedú k výraznejšiemu úspechu v každodennom živote. Pomôžem Vám rozvíjať nové perspektívy a dosiahnuť svoje ciele. Poznám veľmi dobre úskalia, s ktorými sa stretávate, nakoľko som ako dlhoročný manažér s osobnou zodpovednosťou a taktiež ako zamestnanec mala možnosť spoznať obe strany mince.

Ukážem vám spôsoby, ako čo najlepšie pracovať s rôznymi odborníkmi vo vašich tímoch, ako aj s vedúcimi pracovníkmi Vašich firiem.

Tiež som tu pre všetkých, ktorí by si radi našli novú prácu tak, aby bola v súlade s nimi a robila im ozajsnú radosť. Pretože iba tak vieme naplno a dokonca v ľahkosti využiť svoj potenciál.

Okrem mojich skúseností na vedúcich pozíciách i v konzultačnej činnosti, môjho vzdelávania a odbornej prípravy, ako aj mojej práce som to predovšetkým:  Ja  :-)  Sprevádzam mojich klientov v plnej odhodlanosti, empatii a s ozajstnou radosťou.

Vyskúšajte teda efektívne a moderné koučovanie a účinné terapie.