MEDITÁCIE

*Meditácie

Aký je rozdiel medzi modlitbou a meditáciou?

Modlitba:

 • je prosba smerom k Bohu
 • pocit, že on je v našej blízkosti
 • ja som tu a Boh je tam
 • každá modtlitba je vkladaním zámeru

Meditácia

 • je pocit skutočnej JEDNOTY s Bohom
 • vtedy už modtitba ani vkladanie zámerov nie sú potrebné
 • A my si v plnom odovzdaní a dôvere uvedomujeme, že Boh vždy pozná všetky naše potreby a stará sa o nás nekonečne viac, než sa my staráme o seba.

Meditácia č. 1 

Pokojná myseľ a otvorené srdce 

 • Meditácia je vhodná
  pre začiatočníkov aj pokročilých.
 • Naučíte sa krok za krokom
  relaxovať, správne dýchať, precítiť prítomný okamih, stíšiť si myseľ a otvoriť si svoje duchovné srdce.
 • Vhodné je mať na sebe
  voľné oblečenie, aby ste mohli pohodlne sedieť prípadne ležať. Ak ležíte, môže sa stať, že zaspíte, vaše podvedomie však bude pracovať ďalej a bude meditáciu vnímať.
 • Samotná meditácia trvá 32 min,
  napriek tomu si, prosím, rezervujte viac času, aby ste mohli relaxovať bez časového stresu.

Zdarma

Meditácia č. 2 

Prechod úrovňami vedomia 

V mojej praxi dlhodobo používam techniku opráv všetkých našich blokov, presvedčení, vzorcov, ktoré sme si počas života v sebe uložili. 

Najväčšia PRIDANÁ HODNOTA tejto meditácie:

SAMI si môžete odblokovať jednotlivé presvedčenia, vzorce a programy.

 • Meditácia je vhodná
  pre pokročilých.
 • Počas celej meditácie meníme
  SLABÚ energiu na SILNÚ.
 • Prvá časť meditácie slúži
  na odstránenie zbytočných presvedčení, programov a vzorcov, ktoré má po väčšine každý z nás.
 • V priebehu meditácie Vás
  budem viesť tak, že po pomenovaní jednotlivých presvedčení, vždy poviem slovo "OPRAVIŤ.
 • Tu je dôležité si uvedomiť,
  že pri opakovanom slove „OPRAVIŤ“ a pri slove „TERAZ“ neopravujete vy osobne ale odovzdáte to ZDROJU a on to opraví. Upozorňujem nato preto, lebo sa postupne týmto spôsobom učíte nezasahovať a v pokore a odovzdaní žiť, taktiež aj v úcte voči "ZDROJU - BOHU - VESMÍRU- VEDOMIU" (pomenujte si to tak, ako to potrebujete vy). Vysvetľujem to v krátkosti, ale pre tých, ktorí na sebe pracujete, meditujete, to už JE zrozumiteľné.
 • Môžete precítiť na svojom fyzickom tele,
  odkiaľ presne vám blokujúca energia odchádza, resp. odkiaľ sa uvoľňuje. Jej veľká časť bude odchádzať z našeho nižšieho "ja", hlavne však práve z poľa 2. čakry (pole emočného tela) z oblasti pohlavných orgánov a 3. čakry (pole mentálneho tela), t.z. z oblastí pankreasu, žalúdka, sleziny, žlčníka, pečene, v ktorých ste si podľa všetkého uložili tiež mnohé doterajšie pocity ohrozenia.
 • V druhej časti meditácie
  V druhej časti meditácie si môžete precítiť energiu vyšších úrovní vedomia. V tejto časti posiľujeme všetky pozitívne presvedčenia a pocity. Pri jednotlivých presvedčeniach opakovane hovoríme slovo: "POSILNIŤ" a rovnako ako pri predchádzajúcich slovách "OPRAVIŤ" , nechávame, aby ZDROJ energiu posilnil. MY NEROBÍME NIČ.
 • Vhodné je mať na sebe
  voľné oblečenie, aby ste mohli pohodlne sedieť.
 • Samotná meditácia trvá 1h a 20 min,
  napriek tomu si, prosím, rezervujte viac času, aby ste mohli relaxovať bez časového stresu.

Túto meditáciu som vytvorila pre mojich klientov, s ktorými už dlhšie pracujem. 

Sú to ľudia, ktorí u mňa boli na terapiách, koučingových stretnutiach, a niektorí absolvovali tréningy v polročnom sebarozvojovom programe Škola šťastného života.

Meditáciu som urobila na základe vlastných skúseností, tiež na základe poznatkov a informácií od p. Hawkinsa, ktorý vo viacerých svojich knihách dôkladne popisuje úrovne vedomia. 

Tí, čo pracujete už dlhšie na svojom sebarozvoji, určite dokážete precítiť všetko, čo je v meditácii. Ostatní sa môžete vďaka tejto meditácii zdokonaliť.

Mám veľa skúseností s prácou s ľuďmi, preto im viem pomôcť v súkromnej aj pracovnej oblasti. Viedla som ako manažér a leader viaceré tímy, stavala som nové tímy a pracovala s veľkým počtom ľudí. Dnes som ako kouč, lektorka a trénerka presne tam, kde chcem byť.
Jana Vnukoválektorka, koučka a terapeutka.
Škola šťastného života bola pre mňa osobne veľkým prínosom. Janka, ktorá školu vedie, je človek s bohatými vedomosťami a skúsenosťami. Jej otvorený ľudský prístup, zodpovedanie akejkoľvek otázky, ktoré trápili nejednu z nás "žiačok", ktoré sme školu absolvovali a taktiež praktické rady do života boli veľmi obohacujúce a v spojeníi s príjemnou takmer domácou atmosférou to bol pre mňa príjemne strávený čas. Janka je skutočným sprievodcom na ceste k sebe samému. Ukázala mi, že nie je väčšej sily než vedomie, že mi všetci k šťastnému a plnohodnotnému životu máme všetko vo svojom vnútri. Ďakujem zo srdiečka. Určite odporúčam každej pripravenej osobe. Prajem všetko dobré a určite sa ešte uvidíme.
Jana H. z Triedy A

Ak túžite vniesť do svojho života na jednej strane RADOSŤ A ENERGIU a na druhej strane TICHO A POKOJ, objednajte si meditáciu vo forme videonahrávky. 

Chcete sa niečo opýtať?

Napíšte mi na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903 266 412

Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Budem Vás kontaktovať ihneď, ako to bude z mojej strany možné.
Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.