Deň SKUTOČNEJ transformácie

Naučte sa premeniť TÚŽBY na KAŽDODENNÚ REALITU

Nebojme sa slovaENERGIA“! Ona je proste všade.  Je našou súčasťou a čím rýchlejšie ju pochopíme a akceptujeme, tým rýchlejšie môžeme rásť, rozvíjať sa, zbavovať sa strachu a uzdraviť sa. Tak sa jej teda otvorme, začnime s ňou pracovať tak, aby nám zostávala a nie, aby nám unikala. Dá sa to. Dokonca je to jednoduchšie, ako si myslíme. 

 

Tento tréning som pripravila pre všetkých, ktorí chcú na sebe začať pracovať, respektíve už začali a chcú sa posúvať ešte viac vpred.

Možno ste sa zúčastnili niektorej z mojich prednášok a témy, o ktorých sme hovorili, vás zaujali.  Tento tréning je "ochutnávkou" toho, čo sa učíme v polročnom programe Škola šťastného života. Možno vám bude stačiť to, čo sa naučíte na tomto tréningu. V prípade, že by ste sa chceli dozvedieť ešte viac, možete sa prihlásiť do polročného programu.  

Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, všetky potrebné informácie sa dozviete na praktických tréningoch

 Budete sa učiť veľa jednoduchých cvičení, vďaka ktorým sa naučíte rozpoznávať pravdu o sebe samom. Práve tie vám pomôžu zistiť, čo je v súlade s vami a s vašim vnútrom. Poslúžia vám k tomu jednoduché techniky, ktoré vás rada naučím. Je dôležité, aby ste si vedeli pomôcť kedykoľvek sami a nepotrebovali vždy nejakého terapeuta, lektora alebo sprievodcu.

Verte, že je nás stále viac a viac, ktorí si uvedomujeme, že to, čo žijeme, nám viac nevyhovuje. Rozhodnite sa teda pre zmenu. Urobte to sami pre seba.

 

 

Pozrime sa bližšie na tréning

Úspešná zmena života

 

 • tréning prebieha jeden deň v čase od 9h - 13,30h.

TERMÍNY: 

sobota 25.07.2020 v obci Podkylava v prírode na mojom pozemku, od 9,00 - 13,30h

cenu nájdete úplne dole na konci stránky v cenníku

 

PRÁCA S NAŠOU MYSĽOU A EMÓCIAMI

Na tréningu pochopíte, akými nefunkčnými presvedčeniami je zahltená vaša myseľ. Začneme ich postupne odstraňovať, príde veľa AHA momentov. To, čo vám už neslúži, necháte odísť. Naučíte sa, ako si nastaviť energiu tak, aby pracovala vo váš prospech.

AKO TO FUNGUJE?

 • pochopíte, ako fungujete, spoznáte sami seba a vďaka pochopeniu bude pre vás jednoduché odstrániť programy a mentálne vzorce, ktoré vám bránili v posune vpred.
 • zistíte, odkiaľ pochádzajú vaše strachy, ako s nimi naložiť, vyjasní sa vám, objavíte a uchopíte si svoju vnútornú silu, ktorú budete môcť použiť na novú krajšiu tvorbu reality
 • porozumiete vašim vzťahom, čo je veľmi dôležité, nakoľko sa vďaka ním učíme o sebe samých. To, že našim vzťahom nerozumieme spôsobuje, že sa cítime zle. Práve toto je vo veľa prípadoch príčinou našich chorôb.
 • uvedomíte si, čo spôsobuje vaše napätie
 • nazriete naspäť do svojho detstva, s ktorým súvisí absolútne všetko, čo žijete teraz. Naše detstvo má na nás ohromný vplyv. Netreba sa priveľa hrabať v minulosti. Stačí ju pochopiť, poďakovať a prepustiť.
 • prevezmete zodpovednosť za svoj život a prestanete veriť na náhody. Problémy neexistujú. Existuje len príčina a jej následok. Zistite teda, čo je príčinou toho, ako žijete.
 • naučíte sa cvičenia, ktoré vám pomôžu stíšiť myseľ, zistíte, aký vplyv má rozšírené vnímanie a vedomie na váš život
 • naučíte sa základné čistiace a harmonizačné techniky, ktoré vám uľahčia prácu s vašou energiou
 • poznatky z kníh osobného rozvoja pretavíte do praxe a dozviete sa dôležité "maličkosti", ktoré sa v knihách nedočítate

AKÉ VÝSLEDKY SA DOSTAVIA?

V prípade, že budete po dobu aspoň 14 dní vykonávať odporúčané cvičenia z tréningu, môžete očakávať nasledovné výsledky:

 • Zmena energie
  Budete mať oveľa viac energie, odstráni sa vaša únava, nebudete sa viac cítiť bezmocní a slabí. Zlepší sa váš spánok.
 • Prílev pozitívnej energie
  Vďaka vášmu novému nastaveniu, pozitívnemu cíteniu a mysleniu sa vám začne meniť život k lepšiemu. Navýšite si totiž svoju energiu. Prídu nové pozitívne udalosti, ľudia aj príležitosti. Zistíte, že máte viac dôvodov na radosť a zlepší sa celková kvalita vášho života. Pozitívne zmeny môžete očakávať aj vo vzťahoch.
 • Vnútorný pokoj
  Už počas tréningu sa naučíte, ako sa vrátiť do stavu pokoja. Tento pocit si udržíte vďaka cvičeniam, ktoré sa na tréningu naučíte.
 • Ozajstný nadhľad
  Vďaka správnym informáciám získate na život iný pohľad. Je to nadhľad, ktorý vám zmení absolútne všetko. Veci, ktoré vás trápili budú minulosťou. Stanete sa zdravým optimistom (nie falošným a sileným). Aj nepríjemné situácie dokážete riešiť s pokojom v duši a vierou vo svoje schopnosti.
 • Dosiahnutie cieľov ľahšie
  Prídete na to, že dosiahnutie cieľov nemusí byť len náročnou a zdĺhavou cestou plnou prekážok. Energia je na vašej strane, a ak jej rozumiete, viete si celý proces dosiahnutia cieľov zjednodušiť a urýchliť. V každej situácii je vždy viac pozitívnej energie než tej negatívnej. Naučíte sa to vidieť, aj cítiť.
 • Uchopíte si vnútornú silu
  Máte jej viac než si dokážete vôbec predstaviť.

Naučíte sa prekonávať svoje obmedzenia a pochopíte, že možné je naozaj všetko, čo je v súlade s vami.

Spravte si krátky test, či je pre vás tréning vhodný.

Odpovedzte SÚHLASÍM/NESÚHLASÍM na nasledujúce výroky:

 

 • máte pocit, že vás niečo blokuje a ocitli ste sa na akomsi mŕtvom bode
 • vaša práca vás nebaví a potrebujete silu a impulz nájsť odhodlanie zmeniť to
 • nemáte jasno v tom, čo chcete a tápate, prežívate zo dňa na deň
 • neviete sa pohnúť z miesta, pretože máte strach zo zmeny
 • chcete sa zbaviť depresie, negatívnych myšlienok a žiť šťastnejšie
 • trápi vás nefunkčný vzťah a chcete ho napraviť, prípadne nájsť nového partnera
 • túžite po pokojnej duši, dobrom spánku a radosti zo života
 • veríte, že si zaslúžite viac než v súčasnosti od života dostávate

Ak ste aspoň na tri výroky odpovedali SÚHLASÍM, tak je tento tréning práve pre vás. Rezervujte si vstupenku na tréning, vďaka ktorému sa vám podarí zmeniť život k lepšiemu. Vyskúšajte to! Stojí to naozaj zato.

Názor klientov na tento

program.

,,U Janky som absolvovala seminár Kvantová zmena života (dnes už pod názvom Úspešná zmena života), meditácie aj osobný koučing. Janka má veľmi silnú charizmu a nádherný úsmev. Jej prístup je veľmi láskavý a citlivý, zároveň však priamy, úprimný otvárajúci oči a bránu do duše. Život ma k nej doviedol, aby mi pomohla chápať súvislosti, čo sa mi v živote deje, pochopiť mi prečo sa to deje a pomáha mi to aj vyriešiť. Seminár Kvantová zmena života veľmi odporúčam, je to silný zážitok v úzkom kruhu príjemných ľudí. Janka vedie seminár vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Po jeho absolvovaní sa mi mení život každým dňom k lepšiemu. Preto som sa rozhodla pátrať s Jankou ďalej, ísť hlbšie do mojej duše a postupne s ňou absolvujem osobné stretnutia a meditácie, kde sa učím narábať s vlastnou energiou. Cítim, že Janke môžem dôverovať a viem, že postupne s jej pomocou sa zbavím všetkých strachov a opäť získam svoj život plne do vlastných rúk."

Lucia G.

Milá Janka, som veľmi rada,že som Vás spoznala. Chcem sa Vám poďakovať za odbornosť a láskavosť ,aj keď od semináru ubehol necelý týždeň s istotou môžem povedať: “ Môj život sa mení, lebo ja sa mením“ Mením svoje postoje. Naučila som sa prekonávať svoje obmedzenia. Vďaka cvičeniam som pochopila ako stíšiť svoju myseľ, otvoriť si srdce a vedome tvoriť svoj život. Ďakujem!

Maria Duranikova

Ahojte všetci ! Nedá mi , aby som nenapísala pár riadkov k tomutu semináru , ktorý som absolvovala minulý víkend . Jednou vetou , jedným slovom : „Úžasné “ Vo veľmi úzkom kruhu účastníkov , bolo to veľmi príjemné , osobné , priestor na rozhovory , diskusie , emócie , slzy i smiech . Lektorka Janka = veľmi príjemná , múdra a zrelá žena , citlivá , chápava a silná osobnosť . Atmosféra rodinná , s kávičkou , keksíkmi , s vyloženými nohami a domácou limonádou . Čo mi to dalo ? Veľa ! Kvantový skok …. doslova Ďakujem Janka !

Miriam Kudla

Ako „absolventka“ Jankinho seminara sa chcem podakovat za perfektne ozrejmenie „problematiky“ a fungovania zivota a vrele odporucit vsetkym ostatnym, ktori tusia, ze TU nie sme len tak a zaroven bazia za stastnejsim zivotom a poznanim.

Simona Karczubova

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK

Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.    

Počet miest je obmedzený.

BASIC
88 €
Cena za osobu:
Vstupenka na tréning

Obmedzená kapacita pre tréning: 6 ľudí na 1 termín.

V prípade, ak máte záujem o VIP, je možné absolvovať koučing ihneď po zaplatení, t. z. aj pred tréningom. Koučing je taktiež možné absolvovať po tréningu, či už osobne, alebo je možnosť využiť aj telefonický koučing.

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/