Využite ešte lepšie svoj potenciál.

Tréning pre všetkých POKROČILÝCH.

Cieľ tréningu:

Otvorenie ozajstného potenciálu a tvorba reality na vyššej úrovni.

Na ceste sebapoznania prechádzame určitými fázami. Najprv možno čítame rôznu literatúru, navštevujeme prednášky, neskôr rôzne kurzy. V prípade, že "naďabíme" na kurzy s témou: "Kvantová tvorba reality", najprv sa nám dosť výrazne rozjasní a otvoria sa nám mnohé možnosti. Lektori nám vysvetlia že to, čo bolo obsahom knihy a následne filmu "Secret", nie celkom funguje. Je v nich veľa nedovysvetlených vecí. Každopádne, autor robil, ako najlepšie vedel.

Aj sami postupne zisťujete, že nie všetko, čo človek chce, sa dá týmto spôsobom pretlačiť. "Pretlačiť" je to správne slovo. Nie každý z nás môže mať v garáži zaparkované ferrari. Stane sa len to, čo je v súlade s nami.

Pojem "Tvorca svojho života, alebo svojej reality", je chápaný rôzne.

Pokiaľ ste na začiatku Vašej cesty uvažovali o sebe ako o tvorcovi reality z pozície Vášho nižšieho ja, čiže EGA, a tvorili ste realitu len na základe využívania mentálnej energie podporenej pocitom, vedzte, že je tu aj iný pohľad nato, ako je možné žiť. Mám na mysli úplne inú kvalitu života, vďaka ktorej príde k otvoreniu ozajstného potenciálu a k tvorbe reality na vyššej úrovni.

Ponúkam Vám možnosť stať sa naozajstným TVORCOM ŽIVOTA, a to z Vašej pravej podstaty, z pozície VYŠŠIEHO JA, z pozície VEDOMIA. Je to tvorba v POKORE a nie len tvorba reality na svoj obraz za každú cenu a lipnutie na svojej predstave o šťastí. Veľa ľudí je pripravených posunúť sa týmto smerom. Ak k nim patríte aj Vy, uvidíme sa.

Na tréningu sa budeme venovať najprv prvému variantu a vysvetlíme si jeho zákutia a slabiny tejto tvorby. Následne sa budete môcť rozhodnúť, či chcete prepnúť do módu ozajstného TVORCU. Nakoľko je téma obsiahla, urobím v prípade záujmu aj ďalší tréning Tajomstvá pokojnej mysle II., kde sa jej budeme podrobne venovať  a precvičovať si mnoho cvičení. 

Všetko má svoju postupnosť. Tak, ako v bežnom školstve. Nedá sa ísť zo základnej školy hneď na vysokú školu.

Prečítajte si o tréningu viac:

Pre všetkých, ktorí absolvovali rôzne kurzy a semináre, v ktorých sa naučili prácu s energiou, prácu v kvantovom poli, a pochopili, že sú "tvorcami svojho života" a vďaka tomu všetky poznatky už DLHODOBO využívajú na šťastnú a zdravú tvorbu svojej reality, som pripravila tréning pod názvom: Tajomstvá pokojnej mysle I.

Možno ste si všimli, že napriek tomu, že si vkladáte rôzne zámery do svojho kvantového poľa, nie vždy sa realizujú. Realizuje sa to, čo je v súlade s Vašim vnútrom. Ak máte v sebe rôzne blokády, realizácia zámeru sa nekoná. V prípade Vášho záujmu, Vás naučím pomocnú techniku, ako si Vaše bloky poodstraňovať. To, či ich máte, zistíte podľa toho, či sa Vám napriek Vašej snahe opakujú určité situácie a neviete si s nimi rady. Takisto, keď si neviete celkom rady s niektorými Vašimi emóciami (možno hnevom, smútkom a strachmi).

Obrazne vysvetlené:

Ide o to, že keď raz máte  v hrudníku kosoštvorec, zbytočne tam vkladáte kruh. Je potrebné vybrať kosoštvorec a potom vložiť kruh (zámer). Pod kosoštvorcom rozumiem rôzne traumy a spomienky, ktoré spúšťajú Vaše stále rovnaké reakcie.

Kvantová fyzika je fyzikou možností. Nejde však len o príčiny a následky. Prvotne je možné, očistiť svoju myseľ od zbytočného balastu, odstrániť príčiny Vašich súčasných reakcií a následky budú iné = Vaše nasledujúce reakcie iné. Je to jednoduché.

Techniku, ktorú Vás rada naučím, využívam už viac ako rok a pol KAŽDODENNE pri práci s mojimi klientami v rámci koučingových stretnutí. Je to účinná technika na odstraňovanie rôznych nánosov, programov a celého energetického balastu, ktorý nám nedovoľuje, pohnúť sa vpred. Je možné vďaka nej vykoreniť zo seba rôzne druhy strachov a tiež zdravotných problémov. Učím ju okrem iného aj v rámci môjho 6- dielneho polročného programu Škola šťastného života (na 5. a 6. tréningu).

V prípade, že ste v minulosti absolvovali u ktoréhokoľvek môjho kolegu (sme kolegovia, nie konkurenti 🙂 ) na Slovensku, alebo v Čechách, akýkoľvek seminár na tému Kvantová tvorba reality a chcete vedieť viac, je možno prihlásiť sa na tréning Tajomstvá pokojnej mysle I.

Impulzom, prečo som sa rozhodla urobiť takýto druh tréningu, bola pre mňa skutočnosť, že ma navštevujú aj klienti, ktorí spomínané kurzy, semináre a iné druhy terapií už navštívili a niekedy im chýba do tej skladačky PUZZLE možno jeden alebo viac dielikov. Tým však nechcem naznačiť, že moji kolegovia robia semináre zle, alebo nedostatočne. Každý človek je však iný a niektorí z nás potrebujú možno už len málo nato, aby to, čo sa tu všetci spoločne učíme, fungovalo ešte lepšie.

Ak ste neabsolvovali žiaden takýto seminár a neviete ešte pracovať s energiou, prosím, na tento tréning sa neprihlasujte. Tento tréning je pre pokročilých. Pre všetkých, ktorí sú na začiatku sebapoznania mám v ponuke iné tréningy v rámci Školy šťastného života, kde dostanete všetky základné a aj ďalšie informácie, ako tvoriť svoj šťastný a zdravý život a naučíte sa prácu v kvantovom poli. Informácie o tomto programe nájdete tiež na mojej webovej stránke.

Tí, ktorí máte záujem o tréning Tajomstvá pokojnej mysle I. , prosím, nacíťte si to sami, či to oslovilo Vaše vnútro a chcete vedieť viac. V prípade, že áno, tak sa vidíme. Počet miest je obmedzený na 4 osoby. Pôjde o veľmi intenzívnu prácu. Všetky moje tréningy robím pre malý počet ľudí, nakoľko je väčšia možnosť interakcie a tým pádom aj veľkého posunu každého jednotlivca.

Ako zistíte, či ste pokročilým v kvantovej tvorbe?

1/ ste svedkom toho, že využívate svoju myseľ v súlade s Vašim vnútrom

2/ viete využívať energiu na svoje uzdravovanie zranení a chorôb

3/ viete si otvoriť srdcovú čakru, rýchlo zharmonizovať energiu a dostať sa do stavu pokoja

4/ je pre Vás prirodzený aspoň čiastočný život v prítomnom okamihu

Ako prebieha tréning

TAJOMSTVÁ KVANTOVEJ TVORBY I.

  • tréning prebieha jeden deň v čase od 9h - 13,30h.

TERMÍN: 

nedeľa 16.08.2020

v obci Podkylava na mojom pozemku

cenu nájdete úplne dole na konci stránky v cenníku

 

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa a ja vám rada odpoviem. Máte možnosť zistiť, či je tento program vhodný práve pre vás. 

Názory klientov na moje

rôzne služby.

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za tot poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo, a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Ja som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.

Vierka O. z Triedy B

Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono 🙂 Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!

Ľudmila z TRIEDY A

Ani presne neviem, kde mam zacat. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMIR mi ju poslal. A k tomu este aj bonus: ucast v Skole stastneho zivota. Okrem toho, ze som spoznala jednu neuveritelne skvelu osobku, plnu lasky, vzdy usmiatu, ktora vnasa do duse svetlo, uvedomila som si vela veci, ktore sa mi v zivote diali a deju a pricinu, pre ktoru sa deju. Navyse som dostala moznost ovplyvnit to, co sa mi deje a zmenit postoj k tomu, co sa uz udialo. Co si clovek moze viac priat, ked vie zmenit tmu na svetlo? Zacala som sa citit. Pocity, ktore som si zacala na sebe vsimat, mi ukazuju smer, ktorym mam ist a dokazem si vysvetlit, preco dane pocity mam. Zaroven mam viac energie. Ale ako sa hovori:"Bez prace nie su kolace.", tak tu to plati dvojnasobne. Bez prace na sebe to nejde. A cim castejsie clovek na sebe pracuje, tym rychlejsie sa dostavia vysledky. A tie stoja za to! A opat ako bonus k tomu sa vam chce na sebe pracovat stale viac. Zucastnila som sa osobneho koucingu, pobytu v pyramide, meditacie, skoly. Vsetko vrelo odporucam! Vsetko mi prinieslo a prinasa do zivota pozitivne dianie a do duse vacsi pokoj. A hlavne vacsiu lasku k sebe samej. DAKUJEM JANI !!!

Zuzana Felgrová Súkeníková z TRIEDY A 🙂

Skola stastneho zivota bola pre mna osobne velkym prinosom. Janka, ktora skolu vedie je clovek s bohatymi vedomostami a skusenostami. Jej otvoreny ludsky pristup, zodpovedanie akejkolvek otazky, ktore trapili nejednu z nas "ziacok", ktore sme skolu absolvovali a taktiez prakticke rady do zivota boli velmi obohacujuce a v spojeni s prijemnou takmer domacou atmosferou to bol pre mna prijemne straveny cas. Janka je skutocnym sprievodcom na ceste k sebe samemu. Ukazala mi, ze nie je vacsej sily nez vedomie, ze mi vsetci k stastnemu a plnohodnotnemu zivotu mame vsetko vo svojom vnutri. Dakujem zo srdiecka. Urcite odporucam kazdej pripravenej osobe. Prajem vsetko dobre a urcite sa este uvidime.

Jana H. z TRIEDY A 🙂

Skola stastneho zivota mi vosla do cesty v momente, ked som ju najviac potrebovala. Vdaka nej som ziskala uzasne poznanie a dostala odpovede na mnozstvo mojich otazok. Naucila ma vidiet zivot v inych suvislostiach, precitit a pocuvat svoje ja. Vniesla mi pokoj do duse a otvorila srdce. Dala novu chut do zivota a co je hlavne ukazala cestu. A za to Ti Janka patri moja velka VDAKA. Som rada, ze som Ta mala moznost stretnut. Skolu stastneho zivota kazdemu vrelo odporucam.

Diana P. z TRIEDY A 🙂

V prvom rade som vďačná sebe, že som sa pre túto školu rozhodla a v druhom rade ďakujem Tebe, Jani, že si tu, a že si tu pre nás. Škola mi dala veľa. V prvom rade spoznávam samu seba, spoznávam svoje emócie, ktoré sú mojim kompasom, vďaka situáciám, ktoré sme si rozobrali, som si uvedomila, ako som konala a cítila. Naučila si nás myslieť a konať v prítomnom okamihu. Najviac si vážim a veľké plus je, že si nohami pevne na zemi, veľakrát si sa nám priblížila a otvorila ako žena amatka. A stotoižnili sme sa s Tebou a Ty s nami pri veľa situáciách, ktoré všetky denne zažívame. Máš neskutočný prejav, intonáciu, myšlienky, vďaka čomu tréningy v škole ubehli ako voda. Veľmi pekne a z celého srdca ďakujeme. Aj naďalej rob, ako cítiš, rozdávaj svetlo, lebo aj vďaka Tebe sa my, ako naše dušičky, vidíme krajšie a cítime lepšie a môžeme šíriť svetlo ďalej.

Mary z Triedy B

Jankina škola šťastného života je doslovne o šťastnom živote. Mnohé veci, ktoré som si predtým nevedela vysvetliť, prečo sa mi dookola dejú a vracajú, som v škole pochopila a naučila som sa ich riešiť. Odvtedy sa mi žije ľahšie a šťastnejšie. Netvrdím, že mi tie situácie už do života nechodia, chodia, ale ja už viem, ako mám s nimi narábať a tešiť sa zo života. Janke patrí veľké Ďakujem a odporúčam každému zájsť do školy šťastného života, kto sa chce začať cítiť slobodne a šťastne.

Majka Duraj z Triedy B

Bola som v tejto škole... Od marca som postupne prešla všetkými stupňami tréningov. Krôčik po krôčiku som spoznávala sama seba a to bolo pre mňa kľúčové. Už som si dovolila vyjadriť vlastné pocity, mohla som konečne byť sama sebou... Všetko to začalo uvedomením si že naozaj potrebujem v živote zmenu, že mi je ťažko, že sa veci nevyvíjajú tak ako by som chcela alebo očakávala...ako som túžila. Veľa som sa naučila hlavne o sebe.... ale aj o tom ako si pomôcť, ako sa cítiť naozaj fajn.... Veľká vďaka za túto príležitosť....

Marcela L.M.

Škola, ktorú by mal každý absolvovať.....prinášajúca neuveriteľné zmeny a uvedomenia. Rozžiarená Janinka, energia pulzuje už aj v našich srdciach! Veľké ďakujem Janke aj kočkám, s ktorými som túto TERAPIU LÁSKOU mala možnosť zažiť.

Z.B. z Triedy B

Milá Janka, ďakujem za všetko, čo si ma naučila, a že si mi ukázala, ako vidieť svet inými očami, Ďakuje za kvantum pozitívnej energie, zato, že si ma naučila žiť život viac v harmónii. Ďakujeme za polrok plný úžasných vecí, smiechu a zábavy. V Škole šťastného života sa učí žiť v harmónii, šťastí a radosti. Ďakujem za všetko!

Natália z Triedy B

 

 


Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK

Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.    

Počet miest je obmedzený.

Cena za osobu pri platbe do 15.8.2020
88€
1 platba 88€

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/