PREDNÁŠKY

Pre všetkých, ktorí sú pripravení na zmenu.

Cieľ prednášok:

Rozpoznanie svojich základných nefunkčných a funkčných presvedčení, programov a vzorcov, vďaka ktorému dochádza do veľkej miery k pochopeniu a u niekoho aj k uvedomeniu.

Termíny a miesta konania prednášok:

  • 25.8.2020 od 18h do 19,30h  v Trnava v Light house - téma: Pokojná myseľ a otvorené srdce, všetky informácie nájdete tu:

       Prednáška zvykne byť dlhšia, pokiaľ máte veľa dotazov. Preto si rezervujte prípadne ďalších 15 až 30 minút.

Témy prednášok:

Je veľa spôsobov, ako si utíšiť myseľ a otvoriť si srdce. Rada Vám predstavím niektoré z nich, aby ste sa naučili dostať sa do stavu pokoja a ticha kedykoľvek to budete potrebovať.

Taktiež by som Vám rada urobila ukážku, ako je možné odstrániť si rôzne blokády, nezdravé a nefunkčné presvedčenia a programy z Vašej mysle. Pokiaľ ste pripravení, tak je tu spôsob, ako sa posúvať ďalej a v súlade s Vašou dušou.

Ľudia skôr uveria tomu, čo je zložité, ako tomu, čo je jednoduché. No v skutočnosti je to všetko jednoduchšie, ako si myslíme. Pochopíte, ako tento princíp funguje a potom sa budete môcť sami rozhodnúť a pracovať s ním. Ja ho používam už viac ako dva roky na koučingových stretnutiach s klientmi a pri terapiách. Účinky sú rýchle a hlboké. Vie sa to naučiť absolútne každý.

Mojim zámerom je, odovzdať tieto informácie čo najväčšiemu počtu ľudí. Je potrebné, aby ľudia vedeli, že sa nemusia trápiť, a že z utrpenia existuje cesta von.

Taktiež ponúkam prednášky, ktoré sú zamerané ešte viac tematicky, napríklad pre ženy - matky, alebo budúce mamičky, na ktorých sa dozviete veľa o sebe a o tom, ako byť vedomým rodičom a sprevádzať Vaše deti tak, aby to bolo v súlade s nimi.  Okrem toho môžete klásť rôzne otázky, na ktoré Vám rada odpoviem.

Všetky prednášky sú iba malou "ochutnávkou" toho, čo sa môžete naučiť na mojich tréningoch, ktoré sú určené pre ľudí, ktorí sú na začiatku sebapoznania, prípadne pre pokročilých. 

V prípade potreby sa môžete na záver prednášky informovať aj o polročnom programe Škola šťastného života. 

Tiež sa môžete zúčastniť tréningu Úspešná zmena života.

alebo tréningu Najlepšia mama na svete.

CENNÍK

Zážitková prednáška 15€

Na prednášku je potrebné sa dostaviť najneskôr 15 minút pred začiatkom.

Všetky prednášky sú ZÁŽITKOVÉ,  naučíte sa na nich cvičenia, ktoré budete môcť použiť v každodennom živote. Prednáška je interaktívna, takže ak máte nejaké otázky, pokojne si ich nachystajte, rada Vám na ne odpoviem.

Prosím, nahláste vopred svoju účasť SMS-kou na telefónnom čísle 0903266412. Počet miest je obmedzený. Je potrebné si priniesť prezúvky, prípadne návleky. Ďakujem

Teším sa na Vás. Janka

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/