K šťastiu nevedie výťah.  

POUŽITE SCHODY!

Ponúkam Vám 6-dielny sebapoznávací program, vďaka ktorému môžete dosiahnuť trvácnu zmenu vo vašich životoch.

Program môžete navštevovať v skupine: TRIEDE, alebo individuálne (pri individuálnej forme trvá tréning 3 hodiny a môžete si naplánovať na akýkoľvek deň podľa toho, ako to vyhovuje Vám).

TVORTE ŽIVOT TAK, AKO HO CHCETE ŽIŤ.

Žite v pravde voči sebe samému. Je najvyšší čas prestať zrádzať seba samého a žiť tak, aby ste boli spokojní.

Ak sa chcete posúvať vpred a žiť ľahký, harmonický a zdravý život, môžete sa pridať a prihlásiť sa do

Školy šťastného života 🙂 .

Program som pre vás pripravila na základe mojich osobných skúseností a znalostí. Mne samej sa podarilo zmeniť život od základu. Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, všetky potrebné informácie sa dozviete na praktických tréningoch vrámci Školy šťastného života a  na individuálnych koučingových stretnutiach.  Budete sa učiť veľa jednoduchých cvičení, vďaka ktorým sa naučíte rozpoznávať pravdu o sebe samom. Práve tie vám pomôžu zistiť, čo je v súlade s vami a s vašim najvyšším dobrom. Poslúžia vám k tomu jednoduché techniky, ktoré vás rada naučím. Je dôležité, aby ste si vedeli pomôcť kedykoľvek sami a nepotrebovali vždy nejakého terapeuta, lektora alebo sprievodcu.

Verte, že je nás stále viac a viac, ktorí si uvedomujeme, že to, čo žijeme, nám viac nevyhovuje. Rozhodnite sa teda pre zmenu. Urobte to sami pre seba.

Otváram v zimnom semestri dve triedy, každú pre maximálne  4 ľu.

Objednať sa budete môcť kedykoľvek od 1.7.2020, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.  

Poznámka: Osobné koučingy a terapie robím od 1. júna 2020 už len na mojom pozemku na Podkylave. Samotný priestor je silný, energeticky vyživujúci a uzdravujúci. Pocítite to až vtedy, keď prídete. Prípadne si to môžete sami nacítitiť z fotiek a videí o mojom pozemku, ktoré nájdete na fb.

1. tréning

Ako konkrétne si každý z nás tvorí svoju realitu, prečo sa nám (resp. opakujú) rovnaké situácie.

Naučíte sa pracovať s energiou tak, aby vám to pomáhalo, naučíte sa ako si otvoriť srdce a pracovať s úplne novou energiou. Príde veľa AHA momentov.

Zistíte, kto ste, čo znamená CÍTIM a čo MYSLÍM. Môžete si vybrať, ako chcete fungovať ďalej.

Viac informácií

2. tréning

Tréningy sú plné rôznych cvičení, nakoľko máte zistiť, čo funguje vám. Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné.

Nie je to len prednáška a rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať. 

Viac informácií

3. tréning

Vplyv detstva na náš život. Každý z nás má narušené emočné vzorce, bolestné spomienky, negatívne postoje a nefunkčné predstavy o sebe. Oberajú nás o energiu. Pomenujeme ich a postupne ich budeme odstráňovať. 

Využívate svoj potenciál? Čo ponúkate svetu? Akú energiu?

Necítite hojnosť a dostatok? Prečo je to tak, a ako to zmeniť? 

Viac informácií

4. tréning

Budeme intenzívne pracovať na lepšom rozvinutí vašej vnútornej sily a jej uchopení.

Popracujeme na rozvoji vašej sebahodnoty, sebaistoty a sebalásky

Ako nájsť psychické príčiny chorôb a ako sa uzdraviť?

Viac informácií

5. tréning

Budete sa učiť ďalšie účinné a rýchle cvičenia a techniku "odblokov", ktorá slúži na odblokovanie akýchkoľvek blokov z nášho doterajšieho života. Je to ďalšia z vecí, ktorá vám pomôže už navždy. 

V tejto fáze budete žiť živoj úplne inak. Vaše srdce dávno vie, že zázraky sú možné. Jediný, kto to doteraz nevedel, bola vaša myseľ.

Pokračujte sami :-). Už to dokážete.

Viac informácií

6. tréning

Položíte si otázku a vaše vnútro odpovedá, vy totiž už rozumiete sami sebeZdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou, načúvate vašej intuícii.

Energia vám intenzívne doteká, cítite sa lepšie, máte ozajstnú radosť zo seba. Vaše telo sa uzdravuje.

Viac informácií

Ako prebieha 

ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

  • program prebieha postupne od 1. tréningu až po 6. tréning - každý mesiac absolvujete jeden tréning,
  • jednotlivé tréningy navštevujete vo vopred stanovený termín podľa tabuľky uvedenej nižšie
  • v prípade, že si zvolíte možnosť absolvovať školu individuálne, je odporúčané absolvovať tréningy s mesačným odstupom, každý tréning trvá 3 hodiny a môžete si ho naplánovať v akýkoľvek deň potrebujete. Program je zostavený tak, že mesačný odstup medzi tréningami je ideálny. Môžete si však vybrať, či ho budete navštevovať v priebehu polroka, prípadne si ho absolvujte tak, ako vám to bude vyhovovať. Je to na vás. Priamo úmerne tomu ako sa rozhodnete, budete mať samozrejme aj výsledky. Individuálnu formu môžete absolvovať u mňa na chate na Podkylave (16km od Piešťan).

ŠKOLU ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA otváram len dvakrát ročne - v zimnom a letnom semesteri.

 Ceny nájdete úplne dole na stránke v cenníku. 

Trieda D - obsadená + dátumy tréningov
Trieda G - obsadená + dátumy tréningov
Trieda H - voľné miesta + dátumy tréningov
Trieda CH - voľné miesta + dátumy tréningov

TABUĽKA TERMÍNOV - ZIMNÝ SEMESTER - od septembra 2020

TRIEDA H - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v sobotu na Podkylave na mojom pozemku
TRIEDA CH - voľné miesta - maximálny počet 4 ľudia 6 tréningov
vždy v nedeľu na Podkylave na mojom pozemku

V prípade, že niektorý z tréningov nemôžete absolvovať v danom termíne, je možnosť dohodnúť si náhradný termín 2-hodinového stretnutia za doplatok 55€, na ktorom si prejdeme obsah tréningu. 

NOVÉ PODMIENKY PRE PRIJATIE DO ŠKOLY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA:

V prípade, ak Vás tento program zaujal, je nevyhnutné absolvovať osobný, alebo telefonický prijímací ROZHOVOR v trvaní 30 minút v cene 25€. 

Počas tohto príjemného a voľného rozhovoru zistíme, či je škola vhodná pre Vás. V triede je počet miest obmedzený a ja rada pracujem s ľuďmi, ktorí sú definitívne rozhodnutí pre zmenu.

Sú totiž potrebné: odvaha a úprimné odhodlanie, pozrieť sa na seba a na veci vo Vašom živote inak a taktiež je potrebné rozhodnutie: KONAŤ.

Počas rozhovoru si budete môcť sami nacítiť, či sa chcete zúčastniť tohto polročného programu. 

Pokiaľ máte všetko, čo je napísané hore, prijímací rozhovor so mnou určite radi urobíte.

V prípade, že budete do školy prijatý, suma 25€ Vám bude odpočítaná z celkovej ceny za polročný program.

V prípade, že nebudete prijatý, je tu tiež dobrá správa: ušetríte všetky peniaze, ktoré by ste zaplatili, keby ste sa rozhodli pre školu a následne by ste zistili, že pre Vás nie je. 

Termín prijímacieho rozhovoru si môžete dohodnúť telefonicky na 0903266412. V prípade, že sa nedovoláte, budem vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa a ja vám rada odpoviem.  

Názor klientov na tento

program.

Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, začo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom..... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo...určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.

Adriana z Triedy B

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za tot poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo, a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Ja som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.

Vierka O. z Triedy B

Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono 🙂 Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!

Ľudmila z TRIEDY A

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK - Trieda H a Trieda CH

  Objednať sa môžete od 1.7.2020 kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.  

Možnosti platby na splátky sú uvedené v cenníku. Zoberte, prosím, na vedomie, že napriek tomu, že je platba rozdelená na splátky, každú splátku ste povinní zaplatiť. V prípade, že nemôžete zaplatiť všetky splátky, určite sa neobjednávajte, nakoľko by ste zbytočne zabrali miesto niekomu, kto chce naozaj celý program absolvovať. Ďakujem za pochopenie a Vašu korektnosť. Vyberte si jednu z možností v cenníku a kliknite na talčítko OBJEDNAŤ a následne vyplňte objednávkový formulár.

Počet miest je obmedzený.

Trieda: Cena za osobu pri platbe do 4.9.2020
555€
1 platba 555€
Trieda H: Cena za osobu pri platbe na 2 splátky
565€
1 platba do 4.9.2020 = 300€
2 platba do 2.10.2020 = 265€
Trieda H: Cena za osobu pri platbe na 3 splátky
575€
1 platba do 4.9.2020 = 300€
2 platba do 2.10.2020 = 140€
3 platba do 4.12.2020 = 135€

CENNÍK - Individuálná forma

Cena za osobu pri platbe za každý absolvovaný tréning zvlášť
150 €
1 platba 150 €
Cena za osobu pri platbe za 6 tréningov naraz
840€
1 platba 840€

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/