K šťastiu nevedie výťah.  

POUŽITE SCHODY!

Ponúkam Vám 6-dielny sebapoznávací program, vďaka ktorému môžete dosiahnuť trvácnu zmenu vo vašich životoch.

Program môžete navštevovať v skupine: TRIEDE, alebo individuálne (pri individuálnej forme trvá tréning 3 hodiny a môžete si naplánovať na akýkoľvek deň podľa toho, ako to vyhovuje Vám).

TVORTE ŽIVOT TAK, AKO HO CHCETE ŽIŤ.

Žite v pravde voči sebe samému. Je najvyšší čas prestať zrádzať seba samého a žiť tak, aby ste boli spokojní.

Ak sa chcete posúvať vpred a žiť ľahký, harmonický a zdravý život, môžete sa pridať a prihlásiť sa do

Školy šťastného života 🙂 .

Program som pre vás pripravila na základe mojich osobných skúseností a znalostí. Mne samej sa podarilo zmeniť život od základu. Učím umeniu milovať seba samého a okolitý svet. Vysvetľujem súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. Odovzdávam svoje vedomosti a poznatky a vy zvážte, či ich potrebujete. Ak áno, všetky potrebné informácie sa dozviete na praktických tréningoch vrámci Školy šťastného života a  na individuálnych koučingových stretnutiach.  Budete sa učiť veľa jednoduchých cvičení, vďaka ktorým sa naučíte rozpoznávať pravdu o sebe samom. Práve tie vám pomôžu zistiť, čo je v súlade s vami a s vašim najvyšším dobrom. Poslúžia vám k tomu jednoduché techniky, ktoré vás rada naučím. Je dôležité, aby ste si vedeli pomôcť kedykoľvek sami a nepotrebovali vždy nejakého terapeuta, lektora alebo sprievodcu.

Verte, že je nás stále viac a viac, ktorí si uvedomujeme, že to, čo žijeme, nám viac nevyhovuje. Rozhodnite sa teda pre zmenu. Urobte to sami pre seba.

Pre letný semester zvýhodnená cena do 30.11.2019.

Otváram ďalšie TRI triedy. Jednu v Bratislave pre 12 ľua druhú v Piešťanoch pre 10 ľudí a tretiu v Košiciach pre 12-14 ľudí. Objednať sa budete môcť kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.   

 

1. tréning

Ako konkrétne si každý z nás tvorí svoju realitu, prečo sa nám (resp. opakujú) rovnaké situácie.

Ako zistíte to, čo naozaj chcete? Naučíte sa pracovať s energiou tak, aby vám to pomáhalo, naučíte sa prácu v otvorenom kvantovom poli. Príde veľa AHA momentov.

Zistíte, kto ste, čo znamená CÍTIM a čo MYSLÍM. Môžete si vybrať, ako chcete fungovať ďalej.

Viac informácií

2. tréning

Tréningy sú plné rôznych cvičení, nakoľko máte zistiť, čo funguje vám. Sú to veci konkrétne a pre vás už navždy po zbytok života použiteľné.

Nie je to len prednáška a rozprávanie o živote. Vy sa potrebujete dostať do stavu pokoja a pohody, kedykoľvek to budete v živote potrebovať. 

Viac informácií

3. tréning

Vplyv detstva na náš život. Každý z nás má narušené emočné vzorce, bolestné spomienky, negatívne postoje a nefunkčné predstavy o sebe. Oberajú nás o energiu. Pomenujeme ich a postupne ich budeme odstráňovať. 

Využívate svoj potenciál? Čo ponúkate svetu? Akú energiu?

Necítite hojnosť a dostatok? Prečo je to tak, a ako to zmeniť? 

Viac informácií

4. tréning

Budeme intenzívne pracovať na lepšom rozvinutí vašej vnútornej sily a jej uchopení.

Popracujeme na rozvoji vašej sebahodnoty, sebaistoty a sebalásky

Ako nájsť psychické príčiny chorôb a ako sa uzdraviť?

Viac informácií

5. tréning

Budete sa učiť ďalšie účinné a rýchle cvičenia a techniku kvantových "odblokov", ktorá slúži na odblokovanie akýchkoľvek blokov z nášho doterajšieho života. Je to ďalšia z vecí, ktorá vám pomôže už navždy. 

V tejto fáze budete žiť živoj úplne inak. Vaše srdce dávno vie, že zázraky sú možné. Jediný, kto to doteraz nevedel, bola vaša myseľ.

Pokračujte sami :-). 

Viac informácií

6. tréning

Položíte si otázku a vaše vnútro odpovedá, vy totiž už rozumiete sami sebeZdokonalíte sa v práci s vlastnou energiou, načúvate vašej intuícii.

Energia vám intenzívne doteká, cítite sa lepšie, máte ozajstnú radosť zo seba. Vaše telo sa uzdravuje.

Viac informácií

Ako prebieha 

ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

  • program prebieha postupne od 1. tréningu až po 6. tréning - každý mesiac absolvujete jeden tréning,
  • jednotlivé tréningy navštevujete vo vopred stanovený termín podľa tabuľky uvedenej nižšie
  • v prípade, že si zvolíte možnosť absolvovať školu individuálne, je odporúčané absolvovať tréningy s mesačným odstupom, každý tréning trvá 3 hodiny a môžete si ho naplánovať v akýkoľvek deň potrebujete. Program je zostavený tak, že mesačný odstup medzi tréningami je ideálny. Môžete si však vybrať, či ho budete navštevovať v priebehu polroka, prípadne si ho absolvujte tak, ako vám to bude vyhovovať. Je to na vás. Priamo úmerne tomu ako sa rozhodnete, budete mať samozrejme aj výsledky.

ŠKOLU ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA otváram len dvakrát ročne - v zimnom a letnom semesteri.

 Ceny nájdete úplne dole na stránke v cenníku. Prosím odsledujte si dátumy zliav.

Trieda E - obsadená - dátumy tréningov
Trieda F - obsadená - dátumy tréningov

TABUĽKA TERMÍNOV - LETNÝ SEMESTER - od februára 2019

TRIEDA D - voľné miesta - maximálny počet 10 ľudí

tréning 4x v nedeľu a 2x v sobotu v Piešťanoch (Antaria - Centrum Novej Zeme)

19.1. 2020 (nedeľa)1. časť (9:00 - 13:00)
1.3. 2020 (nedeľa)2. časť (9:00 - 13:00)
29.3. 2020 (nedeľa)3. časť (9:00 - 13:00)
26.4 2020 (nedeľa)4. časť (9:00 - 13:00)
16.5. 2020 (sobota)5. časť (9:00 - 13:00)
13.6.. 2020 (sobota)6. časť (9:00 - 13:00)

TRIEDA G - voľné miesta - maximálny počet 12 ľudí

6 tréningov vždy v sobotu v Bratislave na Bradáčovej 7

25.1. 2020 (sobota)1. časť (9:00 - 13:00)
29.2. 2020 (sobota)2. časť (9:00 - 13:00)
28.3. 2020 (sobota)3. časť (9:00 - 13:00)
25.4. 2020 (sobota)4. časť (9:00 - 13:00)
23.5. 2020 (sobota)5. časť (9:00 - 13:00)
20.6. 2020 (sobota)6. časť (9:00 - 13:00)

TRIEDA H - voľné miesta - maximálny počet 12-14 ľudí

6 tréningov počas 3 víkendov v Košiciach (Harmónia - centrum sebarozvoja)

15.2. 2020 (sobota)1. časť (9:00 - 13:00)
16.2. 2020 (nedeľa)2. časť (9:00 - 13:00)
14.3. 2020 (sobota)3. časť (9:00 - 13:00)
15.3. 2020 (nedeľa)4. časť (9:00 - 13:00)
30.5. 2020 (sobota)5. časť (9:00 - 13:00)
31.5. 2020 (nedeľa)6. časť (9:00 - 13:00)

Nakoľko sú v  LETNOM SEMESTRI  tri triedy, z toho jedna v Bratislave a jedna trieda v Piešťanoch a tretia v Košiciach, môžete si v prípade, že niektorý z tréningov nemôžete absolvovať v danom termíne, tréning nahradiť  v druhej triede . Takto si môžete vymeniť maximálne dva termíny počas polročného programu . Ďalšia možnosť je, dohodnúť si náhradný termín 2-hodinového stretnutia za doplatok 55€, na ktorom si prejdeme obsah tréningu.

Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte mi na č. 0903266412. V prípade, že sa nedovoláte, budem Vás kontaktovať hneď, ako to z mojej strany bude možné.

Pýtajte sa a ja vám rada odpoviem. Máte možnosť zistiť, či je tento program vhodný práve pre vás. 

Názor klientov na tento

program.

Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, začo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom..... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo...určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.

Adriana z Triedy B

Milá Janinka. V decembri minulého roka som zatvorila jedny dvere a vzápätí sa mi otvorili nové - TVOJE. Som nesmierne vďačná za tot poznanie. Môj život sa otočil o 1000 stupňov. Neviem úplne presne, ako sa to stalo, a čo sa vlastne stalo, ale je to tam. Ľudia sa ma pýtajú, čo to robím, že som iná, šťastná, spokojná, že žiarim a mám úžasnú iskru. Nikdy som takéto necítila. Ja som šťastná, vyrovnaná žena. Jedno veľké ďakujem. Si úžasná žena. Ďakujem za Teba a teším sa na skoré videnie. Vždy s láskou.

Vierka O. z Triedy B

Milá Janka! Čo iné povedať ako to, že si fantastický učiteľ a nádherný človek. Ver mi, že bez Teba by to nebolo ono 🙂 Vieš veľmi dobre všetko vysvetliť a poukázať na riešenie daného problému alebo situácie. Tvoje semináre sú perfektné a mimoriadne poučné. Človek sa tu naučí ako pracovať so sebou a svojimi výzvami. Keď si naživo vyskúšame techniky a spôsob ako riešiť situáciu a dostať sa ku koreňu veci, je to ako keby uprostred daždivého dňa zrazu zasvietilo slniečko a človek okamžite pochopí podstatu svojho zaseknutia sa a následne si osvojí spôsob ako sa pohnúť a ísť ďalej... Je to balzam na dušu. Jani, pre mňa si proste jednotka. Mam Ta rada!

Ľudmila z TRIEDY A

Ani presne neviem, kde mam zacat. 🙂 Janku som dostala do cesty, ako dar. Potrebovala som pomoc a VESMIR mi ju poslal. A k tomu este aj bonus: ucast v Skole stastneho zivota. Okrem toho, ze som spoznala jednu neuveritelne skvelu osobku, plnu lasky, vzdy usmiatu, ktora vnasa do duse svetlo, uvedomila som si vela veci, ktore sa mi v zivote diali a deju a pricinu, pre ktoru sa deju. Navyse som dostala moznost ovplyvnit to, co sa mi deje a zmenit postoj k tomu, co sa uz udialo. Co si clovek moze viac priat, ked vie zmenit tmu na svetlo? Zacala som sa citit. Pocity, ktore som si zacala na sebe vsimat, mi ukazuju smer, ktorym mam ist a dokazem si vysvetlit, preco dane pocity mam. Zaroven mam viac energie. Ale ako sa hovori:"Bez prace nie su kolace.", tak tu to plati dvojnasobne. Bez prace na sebe to nejde. A cim castejsie clovek na sebe pracuje, tym rychlejsie sa dostavia vysledky. A tie stoja za to! A opat ako bonus k tomu sa vam chce na sebe pracovat stale viac. Zucastnila som sa osobneho koucingu, pobytu v pyramide, meditacie, skoly. Vsetko vrelo odporucam! Vsetko mi prinieslo a prinasa do zivota pozitivne dianie a do duse vacsi pokoj. A hlavne vacsiu lasku k sebe samej. DAKUJEM JANI !!!

Zuzana Felgrová Súkeníková z TRIEDY A 🙂

Ahoj Janka,kedze mam teraz cas a sukromie,rozhodla som sa Ti konecne podakovat aj pisomne 🙂 Hned na uvod zacnem slovami DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM....tak bezne pozivane slova,ale nesu v sebe to,co momentalne prezivam:-)S Jankou som sa stretla v marci,a dnes uz viem,ze to bolo o pat minut dvanast...Doposial som skusala vselico,od CTM,rozne terapie,meditacie,cistenie a vestenie,ale vsetko malo kratkodoby resp.ziadny efekt.Az po stretnuti s Jankou som zacala vnimat svoju krizovatku v zivote uplne inak... a na vela veci som ziskala uplne iny pohlad vdaka pravde a konecne nastavenemu zrkadlu tak,aby som to nielen pochopila ,ale aj prijala,co sa okamzite premietlo aj v mojom zivote.Absolvovala som aj seminar a aj pyramidku a aj osobne stretnutie:-) vsetko mozem len a len doporucit....squela osobka,laskyplna energia,pochopenie a laska......to vsetko vo Vas ostane,ked si najdete cestu k nej....Nazov-TERAPIA LASKOU je uplne presny...a som uprimne a z celeho srdiecka rada,ze ja som si k nej cestu uz nasla....s pozdravom ,s laskou Bea 🙂

Beata B.

Tréningom vás bude sprevádzať Janka Vnuková

Moje meno je Jana Vnuková a môžem povedať, že patrím medzi tých šťastnejších, ktorí našli vo svojom živote to, čo ich baví a napĺňa. Učím ľudí to, čo som sa v živote naučila ja. Odovzdávam im svoje skúsenosti a vediem ich pri konzultáciách, v osobnom koučingu či terapiách tak, aby prácou na sebe samých menili svoje životy a žili jednoduchší, krajší a zaujímavejší život.

CENNÍK - Trieda D , G a H

Do 30.11.2019 zvýhodnená cena pre triedu D a G.

Do 31.12.2019 zvýhodnená cena pre triedu H.

  Objednať sa môžete od tohto dátumu kedykoľvek, berte však na vedomie, že faktúra je splatná do 7 dní od objednávky. Vaša účasť je zabezpečená okamžite po úhrade faktúry. V prípade, že faktúra nebude uhradená do termínu splatnosti, miesto rezervujeme pre iného záujemcu.    

Počet miest je obmedzený.

Trieda D + G: Cena za osobu pri platbe od 1.12. do 18.1.2020
345€
1 platba 345€
Trieda H: Cena za osobu pri platbe od 1.1.2020 do 14.2.2020
345€
1 platba 345 €

CENNÍK - Individuálná forma

Cena za osobu pri platbe za každý absolvovaný tréning zvlášť
120 €
1 platba 120 €
Cena za osobu pri platbe za 6 tréningov naraz
630€
1 platba 630€

Chcete sa niečo opýtať?

Pokojne mi napíšte na terapialaskou@terapialaskou.sk alebo zavolajte na 0903266412

http://terapialaskou.sk/