MEDITÁCIE

Meditačné cvičenia na utíšenie mysle a otvorenie srdca.

Individuálna vedená meditácia. (Skupinové meditácie som zrušila)

Meditácia je cestou k objaveniu samého seba a schopnosť utíšiť myseľ a otvoriť si svoje srdce. Počas dňa máme len občas záblesk nádherného vnútorného mieru a ticha, napríklad na prechádzke v prírode, alebo keď si na chvíľku uvedomíme ako nám znova svieti slnko.

Ale väčšinu času máme v hlavách úplný mentálny hluk, kedy jedna myšlienka strieda druhú. Naša myseľ je nepokojná a ustarostená.

UTÍŠENIE MYSLE NÁM POMÁHA V KAŽDEJ OBLASTI NÁŠHO ŽIVOTA.

  • Naučte sa preto krok za krokom relaxačné a meditačné cvičenia tak, aby ste sa vedeli kedykoľvek dostať do pohody a zotrvať v nej čo najdlhšie.
  • Vysvetlím Vám, ako funguje energia vo vašom tele a oboznámim vás s relaxačnými a meditačnými technikami.
  • Vhodné je mať na sebe voľné oblečenie, aby ste mohli pohodlne sedieť. Meditačné vankúše na sedenie a podložky na ležanie sú k dispozícii priamo na mieste.
  • Pre účasť na meditačných cvičeniach nie sú nutné žiadne predošlé vedomosti o meditácii. Všetky potrebné inštrukcie ako cvičiť a pracovať so svojou energiou vám budú vysvetlené pred samotným cvičením.
  • Samotná meditácia trvá 35-40 min, napriek tomu si, prosím, rezervujte na naše stretnutie aspoň hodinu, aby ste mohli relaxovať bez časového stresu. Na stretnutie sa treba dostaviť najneskôr 10 minút vopred.

CENNÍK

1 meditačné stretnutie 

20 € / osoba